[Pytlík]

Právě je stř 14. lis 2018 11:55:11

Všechny časy jsou v UTC

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zuke
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 18:45:09 

Zdravím vás. Po delší rozvaze a psaní si s vaší radou jako je Will a Isek sem se nakonec i já rozhodl zkusit štěstí u vás.

Každý mí v reálu říká Nik. Původem sem Moravák, i když sem abstinent což k Morávkovi moc nesedí, ale nikdy sem nepil a pít nebudu. Můj největší starost je Fretka doma a samozřejmě Žena, děti zatím nevlastním a ani je v plánu nemám. Jinak mám časově náročnou práci tak nikdy přesně nevím kdy přijdu domů. Endor beru jako hru a zálibu ve volném čase a odreagování od reálného života ale to každý asi zná. Jinak UO je moje srdcová záležitost a hraji ji z nostalgie a kvůli tomu že na Endoru hraji od beta testu. Jinak moje záliba jsou asi filmy, bojové sporty, čtení a pohoda. Málem bych zapomněl je mi 25 a nějaké drobné. Každopádně mám o 5let starší ženu protože s vrstevníky si nějak nemám o čem povídat. Je to tím, že se starám o sebe už spoustu let sám a život mě naučil mnohé.

Co se týče Endoru jak sem psal, hraji tu od začátku a vystřídal několik guild „RIP, flame, GoD, Sun, Circle, Blood, Weird (poslední verzi) nyní Horda.

V guildě RIP sem hrál na začátku endoru mága jménem Vexter. Ve flame a GoD sem hrál Heretika kterého, jako jedinou postavu od začátku ještě mám Oor Tel jenže když je člověk mladý udělá pár blbostí a za přelévání sem se s ním dostal na 0 a nyní má cca 18lvl a nějak ho nehraji. V Sun guildě sem se jen ochomýtnul s mým prvním priestem Kurtem na kterého už nemám acc přece jen to je nějaký rok. Pak byla éra solo Rogue a narazení na hráče suicide kdy jsme založili partu Circle kde jsem hrál rogua ze začátku jménem Bugi Gaz a potom sem založil Zuke priesta. Po rozpadu Circle sme založili guildu Blood jenže sme se nepohodli a rozpadli se a dva hráči nám vylotovali GH takže sem přestal z nechutí hrát a nějaký rok sem se staral o real life. Po znovu nalognutí sem byl už bez rogua, protože sem ho půjčil někomu a už sem si nevzpomněl komu a ten z něj udělal pk tak sem to neřešil. Takže sem měl priesta a krafta low. Založil sem nového rogua a nějaký rok jen soloval a sem tam na volné noze něco priestil. Slovo dalo slovo a skončil sem v guildě Weird kde jsem byl priest. Weird se rozpadnul tak sem pak tak nějak hrál, nehrál a po nějaké době sem se dostal k Guildě Horda kde sem se protlačil a začal hrát priesta. Nyní sem v Hordě jako jeden z hlavních priestu. Jenže okolnosti v hordě všeho se mění to, jak se vše vyvíjí mě dalo přesvěcení, že chci fakt solidní, pohodovou partu bez stresu a zbytečného všeho okolo. Prostě a jednoduše si zahrát s lidma co hru berou jako hru a odreagovaní.

Jelikož u vás znám pár lidí jako James, Zanek, možná si mě bude pamatovat i Koblizek, nevím, jestli u vás je ještě Thunder třeba. Vím, že jste prostě PvM guilda a obecně hrajete jako parta rozhodl sem se podat přihlášku zde.

Jinak u vás bych chtěl hrát Priesta jako hlavní char. Jinak mám rogua Shadow Zuke zako další char nějaké krafty a pak hromady postav co nehraji 20- lvl. Po tom co skončil jeden hráč sem dostal přístup na jeho acc protože se známe ještě s flame a on se na endor vykašlal, ale za cizí postavy nehraji jediné co tak Ranger na taming.
Na srazy nemám problém jezdit, když bude nějaký jen nebudu pít. Hlavně pokud se domluvím s časem a ženou :-).

Kapitola 2.
Tohle píši, protože to napsáno být musí, jde o přihlášku kdysi na starém forů. Dlouho sem přemýšlel jak to sem podat ale nejlíp bude upřímně. Když sem si ji pročítal zpětně tak mě bylo špatně s toho co sem tam jak idiot napsal. Nevím a ani si nevzpomenu proč a z jakého důvodu sem tam napsal to, co tam stojí nikdy sem nepil, drogy sem nebral. Každopádně aspoň omluva za to co tam stojí je na místě tak se tímto Omlouvám. to je ta prokletá ode mě prsotě idiotská přihláška

Předmět příspěvku: Re: Zuke
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 20:44:11 

Ahoj jseš si jistej, že nehraješ cizí postavy?

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 22:01:06 

Miky píše:
Ahoj jseš si jistej, že nehraješ cizí postavy?

Ahoj ne nejsem protože když je nedostatek něčeho a bez toho by se nikam nešlo lognu cokoli jen proto aby se něco šlo. Takže když je potřeba Druid lognu druida, když je potřeba mag lognu mága. Doba je zlá člověk musí situace řešit kompromisy... Ale nejradši bych byl samozřejmě kdybych mohl chodit s priestem který mě baví nejvíce. Když byla parta nic jiného sem v podstatě nehrál.

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 6:51:46 

Caf,
Mna by zaujimali mena aj tych postav, ktore logujes ked to je potrebne.
Dik

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 7:34:58 

Mirqo píše:
Caf,
Mna by zaujimali mena aj tych postav, ktore logujes ked to je potrebne.
Dik

Brainstorm - Mag
Brainless - Druid
Sawyer - Rogue

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 9:41:05 
Budovatel

toho druida hraješ do arén (nebo spíš hrál jsi první sezónu)? Pokud se nepletu (jistý si nejsem) tak nám tato postava dost často v arénách nadávala :)

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 11:16:00 
Administrátor

Hlasování o přijmutí dopadlo v Tvůj neprospěch. Hodně štěstí jinde.

15+: Necromancer, Druid

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 7 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC