[Pytlík]

Právě je čtv 20. zář 2018 4:29:07

Všechny časy jsou v UTC

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška Telgas
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 12:21:53 

Zdravím Pytlíci,
Jmenuji se Jarda, je mi třicet let a pocházím z Pardubic. V současné době bydlím v Poděbradech se svou přítelkyní a jejíma dvěma dětma. V naší domácnosti nám dělá ještě společnost pes, kočka a králík :)

S UO jsem začal někdy v roce 2002 na serveru Dark Paradise. Tam jsem hrál nejdéle ze všech serverů. Vyzkoušel jsem i Kelevar a pár dalších serverů, ale to byly jen takové chvilkové záležitosti. V dobách kdy začínal Endor jsem ho také vyzkoušel, ale hrál jsem tu jen pár měsíců. Pak jsem s UO na pár let sekl, ale protože stará láska nerezaví, tak jsem se před rokem a půl k Ultimce vrátil tady na Endoru.

Co se týče guild ve kterých jsem působil tak na DP to byl Order (pvp) a Amonthia (pvm) a tady na Endoru Veil. Co se týče Veilu, tak to jsem vlastně ani netušil, že to je něco známého. Prostě jsme chtěli založit guildu a našel se dobrodinec, který všechno zařídil a zaplatil – a byli jsme ve Veilu. Asi na měsíc :roll:

Mám dvě postavy:
Telgas - paladin lvl 25
Vallar Morghulis – ice mage lvl 16
Na vývěsce vystupuji pod nickem Tellgas.

Důvodů, proč se hlásím k Pytlíkům je několik. Ten hlavní je ten, že si pečlivě vybíráte své členy, držíte při sobě a působíte jako seriózní lidé. Pak samozřejmě proto, že mám rád výzvy a chci pokořit všechny, které Endor nabízí. A v neposlední řadě, abych měl s kým hrát. Protože času na UO moc není, a když už si ho člověk udělá, tak aby měl příležitost ji využít naplno :)
V současnosti hraji nejvíc s Jonášem, který se k vám také hlásí a já budu doufat, že nás přijmete oba ;)

Předmět příspěvku: Re: Přihláška Telgas
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 12:31:39 

Caf,
hracie casy mas tiez rovnake? Teda 2x za mesiac?
Aku postavu chces hrat primarne? :)

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 12:52:20 

Mirqo píše:
Caf,
hracie casy mas tiez rovnake? Teda 2x za mesiac?
Aku postavu chces hrat primarne? :)

Ahoj,
cca ano. Nedělá mi problém se trnout na víkend a propařit ho, když by byla nějaká menší akce na pár hodin večer, tak si ho udělám třeba jednou týdně. UO mám rád a i když to občas není jednoduché, tak si čas párkrát za měsíc vždy najdu.

Postava je pro mě srdcovka paladin. Ale baví mě hodně i mág, i když se to za něj tady na Endoru teprve učím a zatím je to tragédie :D . Ale nemám problém hrát cokoliv. V minulosti jsem hrál na jiných serverech všechny charaktery jak na pvp nebo pvm.

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 16:04:46 

Cau, do kdy jsi na DP hral,jaoy nicky postav? Ja se tam taky neco nahral. A chces hra paladina jako maina a jsi si vedomej, ze se u nej zadna hitparada nekona? Taky ho mam a po DP jsem byl trochu zklamanej:-)
V jakym intervalu se bude hlasit zbytek vasi party?:-)

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 17:50:22 

[quote="Xan"]Cau, do kdy jsi na DP hral,jaoy nicky postav? Ja se tam taky neco nahral. A chces hra paladina jako maina a jsi si vedomej, ze se u nej zadna hitparada nekona? Taky ho mam a po DP jsem byl trochu zklamanej:-)
V jakym intervalu se bude hlasit zbytek vasi party?:-)[/

Ahoj,
na DP jsem hrál dost intenzivně 2002 - 2005, pak jsem si dal na chvíli pauzu, cca rok dva, než jsem se vrátil asi na rok, možná déle. Potom jsem se k tomu občas vrátil, ale spíš jen tak z nostalgie :)
Postavu jsem hrál hlavně s nickem Telgas. Měl jsem i ostatní charaktery, ale to bylo spíš když bylo potřeba do dungu doplnit partu. Ty jména si už nevybavím. Telgas je mé takové RP jméno ;)

Co se týče ostatních, ještě se k vám bude hlásit můj bratr - Armir. Nikdo další. A ten si přihlášku pošle dnes nebo zítra.

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 17:52:56 

A k tomu dmg u pala. Na to se nadávalo vždycky a všude :-) já mám ten charakter rád a jsem si vědom plusů i mínusů. Nicméně nemám problém vzít i jinou postavu. A kdybych si mohl vybrat, vzal bych mága

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 17:59:09 

Ahoj Jardo,
a čím se živíš pokud to nejni tajný? A jak se jmenujou ta kočka pes a králík? :-)

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 18:34:29 

To Miky:
Ahoj,
tajný to určitě není. Pracuju jako vedoucí pobočky jedné banky s tím kocourem v reklamách :-)
Jinak ke zvířátkům: kocour Mašák, čivava Beryna a kralík Alík :D

Jinak jsem ještě nezmiňoval koníčky. Rád si chodím odpočinout do lesa na houby, taky hrozně rád vařím a jím :-) proto se musím i občas hýbat a tak si chodím párkrát do týdne zaběhat. Samozřejmě dost času věnuji přítelkyni a dětem. A v neposledně řadě mou velkou vášní jsou počítačové hry a filmy. Ale bohužel času už není tolik jako ve dvaceti :-)

PříspěvekNapsal: čtv 29. zář 2016 20:48:52 

Mno neříkej, že si nevzpomeneš na nicky postav, tomu se mi moc upřímně věřit nechce, kor když si tam hrál léta. Já tam teda začínal 2007, ale s dost postavama jsem do styku přišel a jako Brotherhood mi spíš v hlavě utkvěli nicky prasátek, proto to chci preventivně vědět:)

Vedoucí pobočky banky, žena s dětma, houby, běhání, fimy,.... kdy že si říkal, že budeš logovat?:D

add Paladin, pro mě taky srdcovka, ale přeorientoval jsem se na druida - hlavně demorf, takže jsem nepoužielnej tak jako tak, ale držím palce:)

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 5:51:39 

Tellgas píše:
... a tak si chodím párkrát do týdne zaběhat.

Co behas? Asfalt / trail? Ake vzdialenosti? :)

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 7:39:49 

to Xan:

Měl jsem tam crafta Shanara, nekra ale to fakt už nevím jak se jmenoval , mága Tellgase (paladin s jedním L mág se dvěma nebo obráceně, přeci jen je to už deset let, tak si to nepamatuju přesně :-) ). Pak ještě po Jonášovi, který skončil vampíra, tuším Zaglobu. Ale jak jsem řekl, hrál jsem hlavně toho paladina.
Jinak v Brotherhood jsem nebyl. Myslím, že to byl Chaos - naši protivníci. Já byl v Seekers of Lord British, vlastně taková družina Krále :-) a jakožto rytíř Krále jsem se choval podle ctností, na které jsem přísahal a které jsou mi vlastní ;)

No s tím časem je to horší, to já vím, ale myslím, že jednou týdně jsem schopný lognout na pár hodin. A i teď jednou za dva tři týdny odjedu s kamarády na chatu a pořádně popaříme. Do hospody nechodím a místo toho se rád sejdu nad sklenkou vína a ultimkou :-)

Pro mě je paladin taky srdcovka :-) v RPG hraju jenom paladina nebo mága :-)

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 7:51:44 

Bohužel u toho běhání je to asfalt. Tam u mě je to s přírodou bída :-) a běhám buď krátkou 5 km, to je většinou po práci o víkendu chodím 8, ale to vždycky umírám :-D

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 8:07:43 

Ahoj, ponocuješ někdy u her? :twisted:

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 8:59:33 

Mug píše:
Ahoj, ponocuješ někdy u her? :twisted:

Miluju ponocování u her :-D ale teď už se mi to poštěstí tak jednou za měsíc :cry:
když jsem neměl přítelkyni, tak jsem chodil každý víkend spát v pět šest ráno. Teď bych byl doma bit :-D

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 9:04:16 

ok dík za info, to jsme se spíš nepotkali, což je možná dobře, protože pak v úpadku frakce jsem naháněl hlavně pkčka:)

a buď v klidu, Mug taky ponocuje pod neustálou hrozbou výprasku :P

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 9:20:14 

A ty jsi Xane byl v O nebo CH?

a Muga obdivuju :-) naštvaná přítelkyně je horší něž banda rozzuřených PKček :-D

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 9:33:42 

Já byl Brotherhood a později BHW - Brotherhood Warriors, guildovní chaos frakce, nikdo nás neměl rád, protož jsme šikanovali pkčka a relogery pk/order:)

všechny možný nicky z Baldur's Gate, paladin Anomen, nekr Xan, ranger Minsc, wamp Bodhi a tak:)

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 11:27:09 

[quote="Xan"]Já byl Brotherhood a později BHW - Brotherhood Warriors, guildovní chaos frakce, nikdo nás neměl rád, protož jsme šikanovali pkčka a relogery pk/order:)

Chaos měl vždy lepší PvPery, i když tehdá bych to nepřiznal :-D Škoda že už hraje málo lidí a časy bitev 15 vs 15 skončily :cry:
Proto mě baví Endor, sice tu víceméně není PvP (a ono možná dobře, protože už to neumím :-) ), ale zase je tu bravůrně udělaný PvM a to jsem zatím nic pořádnýho neviděl :-)

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 11:43:03 

Vypadá na tvárný materiál :twisted:

PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2016 15:22:11 

snad i budu :-)

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC