[Pytlík]

Právě je sob 15. pro 2018 19:14:14

Všechny časy jsou v UTC

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 16 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cermi
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2018 14:29:11 

Ahoj lidi,
Jmenuji se Ondřej Čermák, je mi 28let, mám dvou a pul letého syna a přítelkyni.

K Pytlíkům jsem se hlásil už na E1, bohužel neúspěšně a krátce na to jsem přestal hrát úplně. Když jsem se dozvěděl o rebornu, byl jsem nadšený, pořád je UO srdcovka z mládí a dobrý shard od začátku se často nepotkává... stejně jako na endoru i zde jsem začal hned hrát se sanchezem a nerem a lidma kolem nich, později guilda cartel... ty lidi tam nejsou špatní, jen to na můj styl ještě pořád moc hrotí a chtějí být nej, což na jednu stranu chápu a na druhou stranu není to nic pro mne.

Slyšel jsem, že u pytlíků se stále nic nezměnilo a pořád jsou to pohodáři, kteří hrají, když mají čas a hlavně hrají pro zábavu... to je to, co hledám já a důvod proč píšu přihlášku.

Hraji rogunu, herku a priesta do stok, kterého bych někdy později chtěl doexpit, priest byl vždy muj main, skoro v jakékoliv online hře, takže asi jen ze zvyku

http://pytlici.bluefile.cz/viewtopic.php?f=12&t=1622
Zde je odkaz na moji přihlášku z endoru... povyrostl jsem, byt zrekonstruoval, za prací odešel do německa a snažím se si užívat prcka a života, dohromady to někdy bolí

Díky za jakoukoli odpověď a kdyby vás něco zajímalo, rád odpovím

Předmět příspěvku: Re: Cermi
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2018 19:13:38 

Ahoj Cermi, takže teď žiješ i s rodinou v Německu? Nebo tam jen dojíždíš? Copak děláš pokud to nejni tajný?:-)

PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2018 19:30:19 

Pokracuji v gastronomii a delam cisnika na hotelu v Pirne, kazdy den pendluju mezi Pirnou a Ústím nad Labem... ale to je myslim si “idealni” stav... cesta do prace pul hodky a penize nesrovnatelny se severnima cechama..

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 5:28:04 

cermi píše:
Pokracuji v gastronomii a delam cisnika na hotelu v Pirne, kazdy den pendluju mezi Pirnou a Ústím nad Labem... ale to je myslim si “idealni” stav... cesta do prace pul hodky a penize nesrovnatelny se severnima cechama..

Jo tak to se nadřeš..V gastronomii bych pracovat nechtěl..I když v zahraničí máte možná lidštější podmínky než u nás :tongue: Ty jsi Cermi i na discordu? Koukal jsem, že tam jsi trošku divokej :-) My moc nevidíme rádi, když se někdo od nás moc dohaduje.. Pokud bys chtěl bylo by dobrý to dohadování na discordu trošku omezit :-) Snad si Tě nepletu s někým jiným...

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 7:13:45 
Guild Master

Ahoj Cermi, jaké levely mají tvoje postavy?

Jak dlouho budeš hrát? Když tvojí přihlášku porovnám s tou minulou, tak tvoje hraní má podobný průběh - začneš hrát s kamarády, pak se ti guilda ve které jsi přestane líbit, podáš si přihlášku k nám .... minule jsi hned potom skončil s hraním.
Neomrzí tě to zase?

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 8:35:00 

Miky píše:
Jo tak to se nadřeš..V gastronomii bych pracovat nechtěl..I když v zahraničí máte možná lidštější podmínky než u nás :tongue: Ty jsi Cermi i na discordu? Koukal jsem, že tam jsi trošku divokej :-) My moc nevidíme rádi, když se někdo od nás moc dohaduje.. Pokud bys chtěl bylo by dobrý to dohadování na discordu trošku omezit :-) Snad si Tě nepletu s někým jiným...

Podmínky jsou fajn, ale je jedno kde v gastronomii pracuješ, všude se najdou obtížní hosté... je to dost na hlavu někdy a člověk potřebuje upustit.
Ano, Cermi na discordu jsem byl já, na discordu už nejsem, takže tam nepsat není žádný problém :blush:

Isek píše:
Ahoj Cermi, jaké levely mají tvoje postavy?

rogue a herka 25, priest 12

Isek píše:
Jak dlouho budeš hrát? Když tvojí přihlášku porovnám s tou minulou, tak tvoje hraní má podobný průběh - začneš hrát s kamarády, pak se ti guilda ve které jsi přestane líbit, podáš si přihlášku k nám .... minule jsi hned potom skončil s hraním. Neomrzí tě to zase?

Máš pravdu, hraní má docela podobný průběh... přijdu hrát s dlouholetýma kamarádama, oni nasadí na začátku nerd styl, hrají nonstop a po nějaké době začnou stagnovat a nehrají vůbec a já večer přijedu z práce, lognu a jsem tam s lidma kteří nejsou špatní, ale nejsou nic pro mne.. jak už jsem psal
Minule jsem potom skončil a možná to má i souvislost, nenašel jsem prostě lidi s kterýma by mne to bavilo a tak jsem skončil, pořád je to online hra a ne solo hra.

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 9:34:16 

Jéé na discordu bejt můžeš :D Já nechtěl abys kvůli nám opuštěl nákej komunikační kanál :)

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 9:36:50 

Prosimtě já tam na nějakej Demův argument a po tom co mne poslal “plakat za maminkou” napsal, co si o něm myslim, zrušil patronát a na discord jsem dostal ban. Ono je to tak stejně lepší... na obchod sleduju vývěsku...

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 15:28:33 

Jinak psal mi immortal na icq nejake otazky (ja ho znam jako deviho bratra :sarcastic: ), tak odpovim i sem.. mam pristup jeste na ranga za ktereho si tamuju, na krafta na kterem delam bulky a na pk priesta, za ktereho jsem byl jednou nejakej minidung, ale asi za dva tydny na nem nemam poradne ani hotkeje udelane :D...
porad si ale myslim, ze do guildy se hlasi clovek jako osoba, ne jako vypis postav

Dalsi otazka byla, jestli je nejaka moznost, ze budu cartel pk praskat vypravy... ne, takovej clovek nejsem, snad vam to potrvdi lidi, ktere znam ja z cartelu a vy odjinud..

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 19:18:44 

znas pivovar na rychte ? pokud me sezenes pulitr s masarikem , kterej udelali ke stemu vyroci nasi republiky nejen ze budu pro ale budes se tu mit jako v bavlnce

PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2018 19:48:56 

Musel mi napovědět strejda google, nás nepivaře ani na ty pivovary moc neužije :dntknw: takže jako v bavlnce to nebude :dash:

PříspěvekNapsal: pát 17. srp 2018 6:33:13 
Guild Master

Máš přístup na 3 cizí postavy - má někdo přístup na tvoje?

PříspěvekNapsal: pát 17. srp 2018 8:37:58 

Isek píše:
Máš přístup na 3 cizí postavy - má někdo přístup na tvoje?

Nero loguje toho tamera taky, ostatni chary hraju jen ja

Edit: mam od minula uz predstavu jak to funguje a je mi jasne ze chary nikdo neguildovni logovat nemuze a mozna i proto jsem tyhle chary stejne do vypisu ani nepsal... ranga jsem si zkusil v jednom dungu a to neni nic pro mne, takze je vylozene na tamnuti jezditka a ten kraft to je spis takova challenge pro mne :D

PříspěvekNapsal: pát 17. srp 2018 13:21:10 
Guild Master

Hlasuje se, vydrž :)

PříspěvekNapsal: pát 17. srp 2018 14:34:04 

Diky za info, čekačka mi nevadí :good:

PříspěvekNapsal: sob 18. srp 2018 11:17:58 
Guild Master

Přijat jako adept

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 16 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC