[Pytlík]

Právě je ned 21. říj 2018 7:54:32

Všechny časy jsou v UTC

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 18 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí -> Topol
PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 11:28:56 

Nazdar Pytlíci,
jmenuju se Roman, ale všichni mi říkají Topol. V květnu mi bude 29. Pocházím ze Strážnice, nicméně převážnou část roku se vyskytuju v Banskej Bystrici na slovensku.

Mám postavy:
Shena Rogue human 33
Aredhel Rogue elf 23
Rilven Freya Necromancer 23
Panoramatix Druid 23
Neisa Berserker 19
a pár dalších plebzáků.
Krafta mám GM alchemy.

Hlásím se k Vám, protože jsem s vámi šel párkrát do dungu a líbila se mi vaše nenucenost u hry a cennim si stability se kterou hrajete.

Ultimu hraji celkem asi 14 let. Původně jsem začal na RP shardu dp2, který se bohužel po dvou letech zavřel. hrál jsem tam s jistou Milkmankou, kteréžto web jistě všichni znáte a to ona mě dotáhla na endor. Na endoru hraji nevím jak dlouho, ale tuším že 10 let to bude určitě, s asi pětiletou pauzou.
Celé mé působení na Endoru jsem byl v Guildě Weird, kterou jsem se před pár lety pokoušel obnovit, nicméně se mi to nepodařilo a proto jsem se rozhodl najít nové útočiště. Tak jsem se naposledy stal adeptem Pytlíků. Nemohl jsem se dlouho vyrovnat s tehdejším fungováním Endoru a tak jsem na 2 roky skončil.

Sám sebe jsem řadil mezi schopnější hráče, ale jak jsem to dlouho nehrál tak asi budu muset chvíli vzpomínat :-).

Mezi mé záliby patří obecně Hry. Počítačové, deskové nebo hry na živo. Dlouhodobě se věnuji bojovým uměním a to především Wing Tsun a historickému šermu. Občas si zabrnkám na kytaru :-).

V současnosti se živím Digitalizací kulturních památek. (Vyrábíme fotorealistické 3D modely v reálných velikostech).

Icq na mě je 195006551 a nějaké mé fotografie můžete nalézt třeba tady:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5762AD7C

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=574F2578

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5797E9CC

S pozdravem

Topol :-)

P.S: Miky me nema rad, ale ja mam rad Mikyho <3 :oops:

Naposledy upravil(a) Topol dne ned 06. bře 2016 19:50:59, celkem upraveno 2 x.

Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí -> Topol
PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 11:47:41 

takovejch co tvrdili stejne veci jako ty se tu vystridalo nepreberne mnozstvi. ja uz druhe sance nedavam. Vzdy to dopada stejne. Kratky zachvev nostalgie ,mesicni hrani prvni rozepre , dalsi hadky a pak zmizeni bez jedineho slova ,coz v tvem pripade bylo vicekrat. Za me ti preji hodne stesti v horde..

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 11:48:51 
Drevokocúr

Zdravim ta...
Po prve - ta prihlaska je uplne strasna, tym si neziskas absolutne nikoho u nas, nie je v nej skoro nic podstatne napisane, po druhe - pises, ze nie si taky aktivny ako v minulosti, co je na jednej strane fajn, ale to si nebol vlastne nikdy, lebo si u nas bol adeptom uz parkrat a stale si bez nejakeho dovodu prestal hrat, nikomu si nedal nic vediet...a po tretie, mame tu kopu novych ludi, co citaju prihlasky a ty si tam ani len neuviedol svoje postavy, to fakt myslis vazne? Prepis tu prihlasku alebo rovno zabudni na nas, inak ti pomoct neviem.

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 12:06:38 

Zanek píše:
takovejch co tvrdili stejne veci jako ty se tu vystridalo nepreberne mnozstvi. ja uz druhe sance nedavam. Vzdy to dopada stejne. Kratky zachvev nostalgie ,mesicni hrani prvni rozepre , dalsi hadky a pak zmizeni bez jedineho slova ,coz v tvem pripade bylo vicekrat. Za me ti preji hodne stesti v horde..

Chapu. Takze teoreticky..... je lepsi nemit dalsiho hrace, byt treba jen na chvili. Nez mit dalsiho cloveka s kterym se snad i da si zahrat?

Abych to uvedl na pravou miru, poprve jsem byl ve Weirdu a tehdy jsem logoval spolu s pytlikama asi 4 mapy. Nebyl jsem ani adept ani clen ani nic. Tehdy jste nebyli moc silni a Zag me obcas prizval s vama do party....tedy tu se necitim provinen, ze jsem proste prestal logovat mapu.

Podruhe jsem byl adept a kdyz jsem odchazel, tak jsem se na mape normalne rozloucil. Odesel jsem protoze tehdy jsem mel ambice hrat pvp a to moc dobre neslo. Objasni mi prosim, proc je spatne na nejaky cas prestat a pak zase zacit hrat? Kdyby se vratil Zag, taky by jsi mu rekl ze nedavas druhe sance? Moc tomu nerozumim...

Kain píše:
Zdravim ta...
Po prve - ta prihlaska je uplne strasna, tym si neziskas absolutne nikoho u nas, nie je v nej skoro nic podstatne napisane, po druhe - pises, ze nie si taky aktivny ako v minulosti, co je na jednej strane fajn, ale to si nebol vlastne nikdy, lebo si u nas bol adeptom uz parkrat a stale si bez nejakeho dovodu prestal hrat, nikomu si nedal nic vediet...a po tretie, mame tu kopu novych ludi, co citaju prihlasky a ty si tam ani len neuviedol svoje postavy, to fakt myslis vazne? Prepis tu prihlasku alebo rovno zabudni na nas, inak ti pomoct neviem.

Pardon, nenasel jsem tu na foru zadny format, jak by ta prihlaska mela vypadat (pravda, ani jsem moc nehledal, tak me nebijte, pokud tam nekde je mrknu se :D). Ze jsem nebyl aktivni neni pravda a ze jsem nebyl aktivni u pytliku taky neni pravda. Mam odchozenych hezkych par dungu s vami.... Adeptom som bol iba raz... Postavy jsem neuvedl, protoze to je ta nejmene dulezita vec, ale pokud je to tolik dulezite, tu je mas:

Shena Rogue human 33
Aredhel Rogue elf 24
Neisa Berserker orc 19
Morgrim Kraft orc GM alchemy/mining
Rilven Freya Necromancer 23
Panoramatix Druid 23
a par dalsich low postav

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 12:39:32 

Zoznam postav je urcite dolezity.
Ocividne je tvoja hlavna postava rogue. Rogua na dakom rozumnom levly ma vpodstate kazdy a mame stabilnych roguov, ktorych bravame do dungov. Viac ako 2 roguov do dungov vpodstate neberieme.
Ako by si reagoval, keby pre teba do tazsich dungov nebolo miesto?
Co ine by si chcel hrat?

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 13:07:47 

Ahoj Topole, přihláška je strašná. Ani to nebudu nazývat přihláškou. Pokud se pamatuju dobře, tak jsi u Pytlíků byl už jaksi několikrát, tuším že 3x. A vždy jsi bez jediného slova přestal hrát. Pokud si něco napsal na mapě, je to sice hezký ale je dost možný, že to nikdo nečetl. Proto jsme vždy měli na foru sekci "Omluvenky".
Pokud by Zag začal hrát může kdykoliv..Přeci jen je to člen a pro něj platí jiný pravidla než pro adepty. A Zag byl vždy natolik slušnej, že nám o sobě dal vědět..a dokonce se občas na mapě i ukáže.
Osobně si myslím, že je lepší hráče nemít vůbec než třeba jen na 14 dní..Z minulosti Tvoje působení na naší mapě nedělalo dobrotu..Neustále si někoho poučoval..S někým ses hádal atp..A pochybuju, že to bylo kvůli ambicím.. Ale dejme tomu, že už jsi z toho vyrostl..Z Tvých charů si pamatuju jen čorku humana... Jaký char bys u nás chtěl hrát? Máš je všechny řádně vybaveny?

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 17:34:34 

Miky píše:
Ahoj Topole, přihláška je strašná. Ani to nebudu nazývat přihláškou. Pokud se pamatuju dobře, tak jsi u Pytlíků byl už jaksi několikrát, tuším že 3x. A vždy jsi bez jediného slova přestal hrát. Pokud si něco napsal na mapě, je to sice hezký ale je dost možný, že to nikdo nečetl. Proto jsme vždy měli na foru sekci "Omluvenky".
Pokud by Zag začal hrát může kdykoliv..Přeci jen je to člen a pro něj platí jiný pravidla než pro adepty. A Zag byl vždy natolik slušnej, že nám o sobě dal vědět..a dokonce se občas na mapě i ukáže.
Osobně si myslím, že je lepší hráče nemít vůbec než třeba jen na 14 dní..Z minulosti Tvoje působení na naší mapě nedělalo dobrotu..Neustále si někoho poučoval..S někým ses hádal atp..A pochybuju, že to bylo kvůli ambicím.. Ale dejme tomu, že už jsi z toho vyrostl..Z Tvých charů si pamatuju jen čorku humana... Jaký char bys u nás chtěl hrát? Máš je všechny řádně vybaveny?

Cau Miky :-),
vim, ze jsi me nikdy nemel rad a i chapu proc. Kazdopadne vez, ze jsem ted starsi a nehodlam uz nikoho poucovat. Smeruji ted svou energii do sve prace. Ver tomu ze pokud jsem se na mape s nekym hadal (coz si v podstate krom nasich drobnych rozepri nejak moc nepamatuju), tak prave kvuli ambicim. Mel jsem jak PvP tak PvM ambice a Pytlici na muj tehdejsi vkus k teto problematice pristupovali vzdy dost laxne, coz me iritovalo. Nu tyto ambice uz nemam, takze mi i odpada duvod se s nekym dohadovat. Uprimne, vynalozim ted tolik usili v praci, ze doma u pocitace uz se nechci s nikym hadat o nicem ;).

Jinak jak jsem už objasnil výše, pamatuješ si trošku jinak. U pytlíků na mapě jsem byl 2x. Jednou jako Weirdak ktery doplnoval dungy. Jednou jako adept, ktery prestal hrat kvuli osobnimu zivotu. Jako adept(ex) mam na forum omezeny pristup a omluvenky tam nemam. Pokud jsem v historii mel, tak se - pokud to pomuze - omlouvam ted dodatecne.

K prihlasce -> necekal jsem ze s mym comebackem budou takove opletacky, tak jsem tomu moc nedal. Snad jsem tu v diskuzich uz objasnil vse dalsi podstatne.

K postavam odpovidam Mirovi nize :-).

Mirqo píše:
Zoznam postav je urcite dolezity.
Ocividne je tvoja hlavna postava rogue. Rogua na dakom rozumnom levly ma vpodstate kazdy a mame stabilnych roguov, ktorych bravame do dungov. Viac ako 2 roguov do dungov vpodstate neberieme.
Ako by si reagoval, keby pre teba do tazsich dungov nebolo miesto?
Co ine by si chcel hrat?

Ahoj Miro :), vyzkusajte niekedy viac ako 2 corky do dungu, pokud hraci corek niesu telata, tak mozete byt prekvapeni ake tempo v dungu chytnete ;). Jednou jsme byli v peti corkach C1 a byla to fakt rychlost :-).
Jinak jde asi o duvod, proc by pro me nebylo misto. Kdyby pro me nebylo misto jen proto, ze jsem corka, asi by me to mrzelo, protoze to neni duvod. Corek muze byt v parte klidne 7.... Co ine by som chcel hrat, no corku som hraval najviac, preto mam dve, ale kludne budu hravat cokolvek ine, je mi to celkem jedno. Chci si na endoru hrat, nie resit blbosti. Problem s jinymi postavami je, ze je musim nejdriv vybavit a dolevlit (a natrenovat), ale zkusenost je takova, ze jak se nejaka postava hraje, tak se na nu nejake vybaveni sezene celkem rychlo.

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 17:48:08 

No omluvenky jsi tam samozřejmě měl. Ted nejsi adept, takže máš jen nejzákladnější přístup na forum, proto je ted nevidíš. A dohadoval si se s každým. Se mnou jsi měl rozepře až potom co jsem Ti začal psát, ať toho necháš...A u Pytlíků jsi byl 3x a to ani nepočítám ten Weird. Akorát jsi to asi považoval za 1x. Ono jde o to, že když adept poruší závažně naše stanovy je vyloučen. A Tys podal přihlášku a byl jsi přijat za adepta...A pak jsi přestal bezeslova hrát....pak už jsi tedy adept nebyl..Za půl roku jsi se ozval Zagovi a on Tě z kamaradství pustil znova na mapu...A dokonce Ti i vrátil status adepta..a toto se opakovalo ještě jednou...Ale ted už to nejni důležitý..Pokud už nehodláš nikoho poučovat ani se s nikým hádat, tak to Tě samozřejmě šlechtí..:-) Ted je na mapě klid a byl bych moc rád, kdyby to tak zůstalo :-)

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 17:59:28 

A co se týká Tvých rad ohledně dungování. Věř tomu, že jsme víc jak dvě čorky v dungu vyzkoušeli. Ono C1 je ted jeden z nejlehčích dungů.. Jak bylo psáno výše, čorka je snad jedinej char co tu má opravdu každej. Spíš by se nám ted hodil priest...Těch není nikdy dost :-)

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 18:21:39 

Miky píše:
No omluvenky jsi tam samozřejmě měl. Ted nejsi adept, takže máš jen nejzákladnější přístup na forum, proto je ted nevidíš. A dohadoval si se s každým. Se mnou jsi měl rozepře až potom co jsem Ti začal psát, ať toho necháš...A u Pytlíků jsi byl 3x a to ani nepočítám ten Weird. Akorát jsi to asi považoval za 1x. Ono jde o to, že když adept poruší závažně naše stanovy je vyloučen. A Tys podal přihlášku a byl jsi přijat za adepta...A pak jsi přestal bezeslova hrát....pak už jsi tedy adept nebyl..Za půl roku jsi se ozval Zagovi a on Tě z kamaradství pustil znova na mapu...A dokonce Ti i vrátil status adepta..a toto se opakovalo ještě jednou...Ale ted už to nejni důležitý..Pokud už nehodláš nikoho poučovat ani se s nikým hádat, tak to Tě samozřejmě šlechtí..:-) Ted je na mapě klid a byl bych moc rád, kdyby to tak zůstalo :-)

Omluvenky -> ok, muze byt, pardon.

Nechci se s tebou hnedka začít přít, takže pokud na tom budeš i nadále trvat, tak tě v tom už nechám.....ale skutečnost je opravdu jiná než píšeš. Adept jsem byl jednou. S jednou přihláškou. Zag mě nikdy netlačil jen tak z kamarádství, vždycky ctil vaše pravidla a říkal mi pokud chceš k Pytlíkům na mapu, musí si tě Pytlící odhlasovat. A tak se stalo. Jednou. Víc už to rozpitvávat nebudu.

Věř mi, že poslední co mám chuť je na mapě dělat vzrůšo. Maximálně ode mě uslyšíte hromadu dotazů, protože jsem toho za ty roky kupu zapomněl :).

Jinak za mě:
- Uznávám že jsem byl trošku radikálnější a bylo snadné se se mnou dostat do sporu. Neshledávám na tom nic špatného, ale chápu, že to někomu nemuselo vyhovovat a nemám zájem se nějak protlačovat. Mám respekt ke stabilitě s kterou hrajete a hodlám se tiše zařadit.
- Jsem a vždycky jsem byl slušný hráč, který nikomu neškodil. Nikdy jsem na nikoho nezavolal PK. Nikdy jsem neprávem nepoškozoval ničí jméno. Vždycky, ačkoliv jsem měl třeba vyšší nároky jsem se choval slušně a pomáhal jsem ostatním, když to bylo třeba.
- Přiznávám bez mučení, že jsem trošku měl problémy respektovat jakýkoliv systém. Věřil jsem tvrdohlavě jen ve svůj vyšší morální princip, toho co je a není správné a nedbal jsem co si kdo myslí. Z toho mohly vzniknout problémy se stanovami atd. No věř mi Miky, že jsem o pár let starší (už je to pár let co :-)?) a naučil jsem se respektovat systémy vybudované kolem sebe.

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 18:24:30 

Miky píše:
A co se týká Tvých rad ohledně dungování. Věř tomu, že jsme víc jak dvě čorky v dungu vyzkoušeli. Ono C1 je ted jeden z nejlehčích dungů.. Jak bylo psáno výše, čorka je snad jedinej char co tu má opravdu každej. Spíš by se nám ted hodil priest...Těch není nikdy dost :-)

Corky -> Jak jsem rekl. Vyzkousene to je, ale kecat vam do toho nebudu :-).

Priesta nejakeho lowlvl tusim 16? mam.... Tusim to ma i nejaky cube ring ci co. Kazdopadne nevim jestli to po tech letech na me neni moc velky tlak :D. Radsi bych neco mene odpovedneho jestli by to bylo mozne.

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 19:32:03 

Osobne jsem te v guilde nezazil ale ta prihlaska je fakt hrozna. Doporucoval bych ji napsat nak lip pro nas ktery te nezname. Protoze uz jen kdyz si tohle prohlizim priklanim se k proti ;)

Gizmo drujd 31+
Craftman BS 96(120) Tink 85(108) Enginer 90 Gemcut 80(117)
Mercek 18 / Nekr 26 / Rogue 28 / Priest 26 / Ranger 20 / Mag 22 / Berk 20 /

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 19:33:56 
Budovatel

Topole s tebou do politiky :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 19:40:32 

Rengar píše:
Topole s tebou do politiky :lol: :lol:

Konecne nekdo kdo me ma rad :D!
Covece nedavno mi nabizel kdosi ministra obrany. Mam zkusenosti s vedenim siku proti nemyslicim nemrtvym a prej lepsi dobry valecnik nez spatny herec :D.

James píše:
Osobne jsem te v guilde nezazil ale ta prihlaska je fakt hrozna. Doporucoval bych ji napsat nak lip pro nas ktery te nezname. Protoze uz jen kdyz si tohle prohlizim priklanim se k proti ;)

Uz jdu na to :P

--> Splneno dle rozkazu :D

Naposledy upravil(a) Topol dne ned 06. bře 2016 19:51:34, celkem upraveno 1 x.

PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2016 19:42:16 

Mě co jsem četl stačí. A už se k tomu nebudu nijak vyjadřovat. Já mám jasno. očividně si to každej pamatujeme jinak. Je to přeci jen dlouhá doba. Já mám výhodu v tom, že mojí paměť trošku podpořilo pročtení příspěvků na starém foru..

PříspěvekNapsal: úte 08. bře 2016 7:05:03 

Citace:
Priesta nejakeho lowlvl tusim 16? mam.... Tusim to ma i nejaky cube ring ci co. Kazdopadne nevim jestli to po tech letech na me neni moc velky tlak :D. Radsi bych neco mene odpovedneho jestli by to bylo mozne.

Ale co, o nic nejde, klidne zkusim poexpit aj toho Priesta. Hlavne musi byt sranda :))

PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 10:47:21 
Administrátor

Hlasování dopadlo v Tvůj neprospěch. Hodně štěstí v jiné guildě.

PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 18:45:25 

William píše:
Hlasování dopadlo v Tvůj neprospěch. Hodně štěstí v jiné guildě.

Oukej :). Tak vám alespoň přeju všechno dobré a příjemné hraní páni Pytlíci. Uvidíme se :-)!

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 18 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC