[Pytlík]

Právě je pát 20. črc 2018 8:57:18

Všechny časy jsou v UTC

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 12 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Soulek
PříspěvekNapsal: úte 05. dub 2016 23:21:56 

Zdravim guildu Pytliku.

Jmenuji se milan a vystupuji pod prezdivkou soulek/soul
Bydlim v koprivnici a je mi 22 let. pracuji jako cnc programator/operator vseho druhu. jsem pro kazdou srandu a mam rad pohodu, take rad kourim vodni dymku, venoval jsem se bojovym umenim a dalsim sportum co prisly pod ruku.

Duvod proc se hlasim k vam je ten, ze jsem si rekl ze se vratim na endor si zase zahrat a uzit si trochu toho PVM a pokecat pri hrani a k tomu je potreba parta lidi. Bohuzel na endoru uz moc aktivnich lidi neni. V PVP jsem dost nezkuseny a ani me to nikdy moc nelakalo. Zacal jsem hrat na Endoru priblizne roku 2008 nejsem si jisty byl jsem jeste maly harant. Moje prvni pusobeni bylo v guilde ToS(nejsem si jisty nazvem) ktera se rozpadla z duvodu rozepre mezi zakladateli a ja postupne prestal hrat. Myslim ze v te dobe jsem mel postavu paladin 18 lvl a na dalsi si uz nevzpomenu(hraval jsem s čolkem, mozna si ho nekdo pamatuje - mercek). Pri dalsim navratu jsem se prihlasil do guildy CoM s postavou heretic - Soul Reaver lvl 21, ale zacala tam byt hrozna neaktivita a po priblizne roce jsem guildu opustil a zase prestal hrat a rikal si ze uz se asi nevratim a postavy daroval. Pry se z ni stalo PK. Pri dalsim navratu jsem se prihlasil do guildy Weird zase s heretikem momentalne lvl 22 a prezdivkou soulek reaver a corkou soulek lvl 17, ale kvuli maturite jsem prestal hrat a kdyz jsem se znovu nalogoval weird byl divne rozdeleny a me se uz zase nechtelo zjistovat co kde a jak nefunguje a zase postupne prestal hrat to je asi 3 roky z5 a dnes pisu prihlasku k vam.

Postavy se kteryma se hlasim jsou:
Soulek reaver - Heretic lvl 22
Soulek - corka lvl 17 - spis solo

Omlouvam se za chyby a pokud uvidite nejake nesrovnalosti na co by jste se chteli zeptat jen do toho.

Předmět příspěvku: Re: Soulek
PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 4:26:43 

Caf,
Aku postavu by si u nas chcel hrat? Bol by si ochotny zalozit nieco dalsie? Napr. Wara?
Za rogua sa u nas do dungu nedostanes a s herkou na tomto levly by to tiez asi casto nebolo uplne realne :)

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 7:53:02 

Ahoj Milane,
jak píše Mirqo high čorku má u nás snad každej. Takže s ní je opravdu problém se někam dostat..Mě by zajímalo, přítelkyni nebo ženu máš? Jaký herní hodiny Ti vyhovují nejvíce? Přijel bys případně na srázek? Co Tvoje koníčky? Sakra to je otázek :lol:

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 11:31:19 

Mirqo:
tak jelikoz nejvyse mam herku tak za ni, ale nebranim se nicemu klidne vyzkousim nove veci :) myslim ze tam mam berka 12 lvl paladina 10 lvl ale hadam ze tim warem jsi spise myslel mercka ? taky me laka treba priest(ale nevim jak u nej s expenim ) nebo necro.

Miky:
to s corkou me moc netrapi :) kazdopadne jsem nezadany (lenost je potvora). Mam ranni a odpoledni smeny, takze podle toho jak se budou stridat tak muzu hrat a o vikendech - pokud nebudu mit nejaky festival/con nebo sraz. To me privadi k memu hlavnimu zajmu a to je anime a manga a jezdeni na festaky a srazy po CR s touhle komunitou. Dale jiz zminene dymky, ktere uz tak nejak ke me patri. Rad si zahraju Lolko s kamaradama a zajima me moje prace jako obor :) nejake dalsi veci me zrovna nenapadaji ale staci se zeptat rad odpovim tady nebo pozdeji nekde jinde.
Na srazy jsem zvykly, takze pokud si budeme rozumet a budu mit finance a cas tak prijet nekam nemam problem :)

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 11:57:53 

Děkuji za odpověď.Pokud by Tě lákal i priest, tak těch není nikdy dost:-) Z waru je v podstatě jedno co bys chtěl hrát..paladina, berka, merce, druida...hodí se vše...Herku bys do dungu samozřejmě dostal taky:-)

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 13:16:16 

vis jaky mate pivovarek v koprivnici?

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 14:03:39 

Zanek píše:
vis jaky mate pivovarek v koprivnici?

jop o necem vim, maji tam peknou zahradku, ale nejsem zrovna pivar. mam rad treba svijany :)

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 15:49:50 
Budovatel

Odněkud si tě pamatuju :)

PříspěvekNapsal: stř 06. dub 2016 21:33:33 

Rengar píše:
Odněkud si tě pamatuju :)

hmm to ja si na moc uz nepamatuji :D mozna kdyz se vic pripomenes ?

PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 5:04:42 
Budovatel

nejspíš to bude z aliance Fenix+Weird+SL :)

PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2016 21:50:15 

Miky píše:
Děkuji za odpověď.Pokud by Tě lákal i priest, tak těch není nikdy dost:-) Z waru je v podstatě jedno co bys chtěl hrát..paladina, berka, merce, druida...hodí se vše...Herku bys do dungu samozřejmě dostal taky:-)

tak z nabidky jsem si vybral druida prisel me takovy rozmanity morf/demorf tak se expi :)

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 19:08:16 
Guild Master

Hlasování dopadlo v Tvůj neprospěch. Hodně štěstí ve hře.

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 12 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC