[Pytlík]

Právě je ned 19. srp 2018 13:44:53

Všechny časy jsou v UTC

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mug
PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 10:07:35 

Zdravím,

jsem 29 letý hráč ze středočeského kraje, pracující jako sw. engineer, který UO hraje pro ZABAVU. Na Endoru hraji už nějaký pátek a prošel sem si tím pádem i spoustu guild. Time,EyE, CoM,Husite a naposledy Horda. Nahrál jsem i nějaké postavy, ale vždy když jsem končil, putovaly dále, úschovy... zapomněly se loginy,... (Wenom, Satik, Gorbak, Kordin, Mugabe, hafo moc ...)

Proč se vůbec hlásím do Pytlíků?
Mno UO je kolektivní hra, a k jako takové potřebujete kolektiv. A já bych rád hrál s lidma, které Endor ještě baví aspoň tak, jako mne.
Vím, že v Pytlících máte nějaký "kodex" který je třeba dodržovat - nehrát s lidmi od jinud, a podobně, což samozřejmě jsem ochoten dodržovat a dbát na to.

K mým postavám - bohužel či bohudík, toť otázka, jsem takovy ten trouba, který "aby se vůbec něco chodilo" zakládá a hraje chary, které jsou potřeba, říkám si vždy, lepší jít za něco než maina, než nejít vůbec.

Tznm. Mými "hlavnějšími" chary je Heretik 33 Satyres, který je můj od 0, jen když jsem končil v Husitech, jsem ho dal do "depozitu" a sehnal ho až po 2mesících poté, co jsem opět na E začal.
Další z hlavnějších postav je firemág Wenomek, nyní 30, který mě taky dost baví. No a pak plejáda charakterů, které vznikli v mezerách.
Paladin Theseus 27, druid Gator 22? 21? nevím teď přesně, a pak spousta njůbíků <= 20lvl.

Pak mám nějaké postavy které nejsou původem moje:
Raulok - Necro, Raulik když končil daroval hráči Ado, který když končil daroval mne do úschovy na lvl 22, nyní jě 32 skoro, koupený 30. To hraju když už není co dělat a nikde nikdo. Zbytek Rauliho charů putoval tuším do úschovy k Iškovi.
PK Petik - dostalo se ke mě někdy v době husitů, na náběhy, ale prakticky neloguji, neb není důvod ani chuť.

Pokud by bylo třeba hrát jiné chary, neměl bych asi vesměs problém z žádným charem, krom roguny a priesta.

K aktivitě - nemá asi smysl mazat med kolem úst, nejaktivnější jsem v době 22:00+. Přes týden ještě občas bývám okolo 18-20, ale nepravidelně. Tím, jak je má aktivita omezená, se snažím spíše využívat toho a užívat si hry.

Pvp - nejsem zrovna prototyp zabijáka, spíš studánka many a terč navíc za herku, ale oto s větším nasazením se v pravou chvíli sesunu k zemi a přepnu na šedivý mód.

Ty jo, snad jsem popsal všechno, kdyžtak můžete icq/sem, rád odpovím.

Předmět příspěvku: Re: Mug
PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 10:40:46 
Administrátor

Používáš TS a mapu?

Na sraz bys přijel?

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 10:44:32 

Ucet na fore si si zalozil vtedy ked sa k nam hlasil aj Xan a Zuke .. preco si sa rozhodol pre prihlasku az teraz?

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 12:01:41 

Will: Ts, mapa jo, akorat vzhledem k pokročily hodině kdy hraju a vzhledem k tomu že o patro níž spí - teď už - má žena, mluvím jen v případě potřeby. Přes den když jsem, tak samozrejmě jo.

Sraz.. Je otázka kdy a kde a okolnosti... Vždy mají přednost záležitosti realného života, před hrou. To se nezmění.

Mirqo:
To je takovy... morální či mentální nevyzrálost rozhodnutí a okolností v době, kdy jsem podal první přihlášku a vzapětí ji stahl. Zjednodušeně řečeno, s některýma lidma si během hry uděláš hlubší pouto, než s jinými. Což by nebylo vůči vám fér.

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 17:37:40 

Mirqo píše:
Ucet na fore si si zalozil vtedy ked sa k nam hlasil aj Xan a Zuke .. preco si sa rozhodol pre prihlasku az teraz?

On podal přihlášku už s nima Mirqo. Ale hned jí stáhnul...Někde bych ji našel, pokud by sis jí chtěl přečíst..

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 19:58:33 

Jj však to píšu ;) byla skoro stejna. Mam ji ulozenou.

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 20:16:07 
Budovatel

Husiti mě nemají rádi, co o mě povis ty? :-P

PříspěvekNapsal: úte 14. čer 2016 20:30:47 

Ze netusim, kdo jsi :) co hrajes za char?

PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2016 6:17:00 
Administrátor

Přijat. Ozvy se mi na ICQ, dořešíme detaily.

Všechny časy jsou v UTC