[Pytlík]

Právě je sob 18. srp 2018 8:42:36

Všechny časy jsou v UTC

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Filda
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2016 20:45:48 

Zdravím všechny Pytlíky.

Po zhruba třičtvrtě roce jsem se opět vrátil k UO a rozhodl jsem se zjistit, co skýtá být Pytlík. Na Endoru jsem poprvé hrál přibližně před 10 lety a dostal jsem se k němu přes kamarády, kteří zde hráli a potkávali jsme se v internetové kavárně(pamatujete ty doby, kdy net neměl doma každý).

Jmenuji se Filip, je mi 28 let a jsem z Liberce. Zde na Endoru jsem větsinou hrál s někým, koho znám osobně. Dost mých přátel z Liberce na Endoru hrálo buď v dobách, kdy jsem nehrál já nebo jim to, až na pár výjimek, nevydrželo. Těmi výjimkami jsou Mášek(merc Maashi), Baart a Hex.

Za celé mé působení na Endoru jsem byl členem pouze jediné guildy, a to Gangsters of Endor(GoE). Byli jsme parta pár lidí, která poznávala Endor společně a do guildy jsem vstoupil mám takový pocit někdy kolem roku 2008 společně s kamarádem Máškem. S některými členy jsem se poznal i osobně.
Guilda byla spíše uzavřená společnost a mnoho dalším lidem jsme nedali příležitost se do ní dostat. Nebo své šance nevyužili a odešli nebo byli „odejiti“. Když vznikla guilda Husité, tak se naše GMko (LudaT) domluvilo s tehdejším GMkem Husitů(nebyl to Hadrák) na spolupráci a vznikla mezi námi aliance. My neměli mágy a Husité neměli wary a tak to na dungování fungovalo. Aliance( nebo alespoň společná mapa) vydržela až do rozpadu GoE(zhruba rok zpět) a i poté jsme chodili s Husity na mapu.

V GoE byli:
Fasiel– původní GM, Kainn, Sepirot, Dalin, Kitik, Muerto, Dester, Maashi

Co se týče lidí, které od Vás znám. Na fóru jsem nenalezl seznam členů, nicméně podle sekce přijatých na starém a novém fóru:

Paw – taky Liberečák, znám z husitské mapy, všivák druid a s naší pomocí vyexpený orc mág
Isek – znám z Husitů
Daikin – bejvalej Husiťák, jestli se nepletu
Saxon – taky znám z Husitů
Bejf – ani nevím, jestli ještě hraje, ale myslím, že byl Vaše GM

Moje první postava byl paladin, který se jmenoval Jouda. Vydržel jsem to s ním do levelu zhruba 15. Poté jsem založil necromancera Ajkie, kterého jsem naexpil na lvl myslím 18. Poté jsem přestal hrát a necra jsem dal kamarádovi, který ho hrál. Ta postava pak ještě změnila majitele.

Mé postavy:
Pejloska – 24 lvl kraft – BS 100, Tink. 87, Eng. 80
Jasmine – 20 lvl kraft – Alch. 100, Tailor. 86, Cook. 89
Douda – 24 lvl orc ranger - tamer
Cipisek – 24 lvl orc berk
Ela Elune – 24 lvl drow necro(expy na 26)
Holy Psycho – 25 lvl half-elf rouge(expy na 27)
Shana – 30 lvl drow priest(expy na 37)
Nubium – 40 lvl orc berk

PK nemám

Pejloska je má od 0, Jasminu založil kamarád z reálu, který už dlouho nehraje, Doudu taktéž, Cipisek je můj od 0, Ela Elune – expil jsem od asi 13. lvlu, Holy Psycho od 0, Shana po dalším kamarádovi z reálu expená od 15. lvlu.

S Nubiem to bylo trochu složitější. Věc se má tak, že když jsem si myslel, že s Endorem končím(asi 3 roky zpět), tak jsem ho na 38. lvlu nechal Adovi z Husitů a měl to pak i Isek. Když jsem se pak opět vrátil(dohledal jsem v ICQ, že to byl prosinec 2014), tak jsem zjistil, že Ado skončil a Isek mi nabídl vrácení postavy. Paw by si to mohl pamatovat. Jinak postavu jsem dostal na nějakém 12. lvlu od známého z reálu. Je to jeden z těch, kteří u Endoru nevydrželi, jak jsem psal na začátku.

Hlásím se k Vám ze dvou důvodů. Prvním je zahrát si s lidmi, se kterými jsem hrál dříve a poznat někoho nového a druhým je vůbec si zahrát :)

Co se týče stylu hraní, PvP jsem nikdy nějak extra nehrál, neměl jsem s kým, ale nebráním se tomu. S Husitama jsem PK neběhal.

Kontakt na mě: ICQ 224989830
TS mám

Případné dotazy zodpovím a jsem sám zvědav, co o mně napíší lidé od Vás, se kterými jsem měl možnost hrát.

Filda

Předmět příspěvku: Re: Filda
PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2016 21:45:02 

Caf,
Pekna prihlaska, chvalim ;)
Ani neviem co sa spytat.
Tak asi jedine. Hras priesta rad? Mas v plane mu dokupit chybajuce levly?

PříspěvekNapsal: sob 03. pro 2016 22:46:08 

Mirqo píše:
Caf,
Pekna prihlaska, chvalim ;)
Ani neviem co sa spytat.
Tak asi jedine. Hras priesta rad? Mas v plane mu dokupit chybajuce levly?

Ahoj, dik za reakci :)

No, popravdě jak jsem teď dlouho priesta nehrál, tak bych potřeboval jít něco ne úplně těžkýho, abych si zas zažil makra... Ale jinak mě priest bavil, ten dung vždycky uteče tak 2x rychlejc než za berka. Je pořád co dělat.

Levely bych nějaký mohl koupit rovnou, nějaký gp mám, ale zatím jsem si říkal, že těch pár statů mi za to nestojí...

Ještě jsem zapomněl napsat, že mám přístup i na Máškovy postavy, hráli jsme vždy UO spolu, bydlíme ve hře spolu a krafty máme taky dohromady. Známe se v reálu už asi 10 let, vídáme se celkem často, ale on teď UO nehraje.

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 9:03:53 
Guild Master

Čau Nube :)
pěkná přihláška

Jak to vidiš s tvojí aktivitou? Můžeš hrát denně, večer nebo ráno, co víkendy večer.

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 10:07:38 

Isek píše:
Čau Nube :)
pěkná přihláška

Jak to vidiš s tvojí aktivitou? Můžeš hrát denně, večer nebo ráno, co víkendy večer.

Zdar,
víkendy by neměly být problém, večer(a v noci :D) určitě čas mívám. V týdnu jak kdy, momentálně mám času dost.

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 15:08:49 
Budovatel

Postavu Nubium si pamatuju z GoE :)

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 19:04:37 

S GoE jsem mel tu cest v dobe, kdy jsem se ucastnil aliance Ruze a Husite, ale to jsme se asi nepotkali.
A co sem tam naky to lognuti pres den/dopoledne? Nebo ciste odpod/vecer?:-)
Aktivnich priestu neni samozrejme nikdy dost, ale co te nejvic bavi, co bys nejradeji hral za char?

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 19:10:47 

Xan píše:
S GoE jsem mel tu cest v dobe, kdy jsem se ucastnil aliance Ruze a Husite, ale to jsme se asi nepotkali.
A co sem tam naky to lognuti pres den/dopoledne? Nebo ciste odpod/vecer?:-)
Aktivnich priestu neni samozrejme nikdy dost, ale co te nejvic bavi, co bys nejradeji hral za char?

Čau, jo v době aliance Husitů s Růží jsem nehrál, no.

Momentálně můžu logovat i dopoledne/přes den. Hrát bych chtěl čorku, ale baví mě vše a ti co se mnou hráli ví, že hraju to, co je potřeba do party...

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 20:05:01 
Drevokocúr

Pekná prihlaska, len si sa hlavne rozpisal o ultime, o sebe si nam toho vela neprezradil...co ta bavi, kde pracujes (ak to nie je tajne), na zrazy by si chodil?

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 20:22:14 

Kain píše:
Pekná prihlaska, len si sa hlavne rozpisal o ultime, o sebe si nam toho vela neprezradil...co ta bavi, kde pracujes (ak to nie je tajne), na zrazy by si chodil?

Zdar, momentálně nepracuju a proto jsem taky psal, že mám teď času dost. Naposled jsem pracoval necelej rok v KB jako telefonní bankéř.

Zároveň se snažím naučit dělat weby, v HTML a CSS se už celkem orientuju a chystám se na PHP. Taky jsem měl období, kdy jsem se učil hrát na kytaru, tu jsem teď nějakou dobu nevytáhl z futrálu. Jinak sleduju hokej a občas se na něj zajdu podívat naživo.

K těm srazům, bude záležet na tom, jestli si spolu sednem na TS. Těžko říct dopředu... S Husitama jsem na sraze nebyl, což mě trochu mrzí.

PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2016 22:16:27 

Hele a technicka, bez prace takze doma u maminky? Nechci si z tebe utahovat, jen jsem zvedavej, kazdopadne ja logovavam casto dopoledne vsedni den, kvuli smenam, a nemivam moc partaka;-)

PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2016 0:28:17 

Xan píše:
Hele a technicka, bez prace takze doma u maminky? Nechci si z tebe utahovat, jen jsem zvedavej, kazdopadne ja logovavam casto dopoledne vsedni den, kvuli smenam, a nemivam moc partaka;-)

Jo, teď poslední 2 roky bydlím zas s mamkou. Předtím jsem rok bydlel s jednou holkou a dělal tátu jejímu dítěti, ale pak jsme se rozešli a já se rozhodl vrátit. Dodělal jsem si maturitu a měl jsem i zdravotní problémy, takže jsem se takhle rozhodl.

Dopoledne by asi nebyl problém něco podniknout, pokud nepůjdu spát den předtím pozdě v noci...

PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2016 10:11:22 

Čau Nube, teda takhle opomenout Muga... :wild:

PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2016 11:41:29 

Mug píše:
Čau Nube, teda takhle opomenout Muga... :wild:

Čau, promiň, stane se :blush:

PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2016 13:54:42 

Ahoj Fildo,
přihláška se mně líbí. Mám jen jeden dotaz..Ty hraješ s těma lidma okolo Jupitera?

PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2016 14:10:52 

Zdar, jo hraju, občas něco malýho zajdem ještě s nějakejma lidma, který splašil, ale ty moc neznám. Jupitera znám osobně už asi 10 let.

PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2016 8:49:03 
Guild Master

K tomu Jupiterovi a jeho partě - měli incident s naším členem, Žankem - byl jsi u toho? Jak to vidíš? Dost lidí tuhle partu nehodnotí moc dobře, navíc jsou ve spojení s Kotym.

http://vyveska.endor.cz/?page=3
post v 2016-11-28 22:23:17

http://vyveska.endor.cz/?page=2
post v 2016-11-29 19:55:36

PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2016 8:55:21 

Abych to upřesnil a doplnil měli více incidentů s více lidma od nás..Vím ještě o Tukym..Který s nimi šel dung..A když umřel, tak mu sebrali hned tuniku...

PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2016 9:54:43 

Isek píše:
K tomu Jupiterovi a jeho partě - měli incident s naším členem, Žankem - byl jsi u toho? Jak to vidíš? Dost lidí tuhle partu nehodnotí moc dobře, navíc jsou ve spojení s Kotym.

O tom incidentu se Žaňkem vím, ale v tom Troláku jsem zrovna nebyl. Jak to bylo přesně nevím, ale co jsem slyšel, tak Žaněk jim řekl, že na ně nezavolá PK, když je našel v Troláku a za půl hodiny ještě stál před dungem.

O tom druhém incidentu, o kterém píše Miky, jsem ani neslyšel.

Můj názor na akci se Žaňkem: Je mi to celé jedno, protože se mě to netýká, nebyl jsem u toho, se Žaňkem jsem nikdy nehrál a Jupiter ho ani nezabil.

Každopádně jsem už po té akci se Žaňkem řekl Jupiterovi, ať si rozmyslí, jaké si tu udělá jméno, že se na něj tak budou lidi dívat stále. A je to jeho věc, jde to mimo mě. Nebudu mu říkat, jak má hrát. Jaké si to udělá, takové to bude mít.

S Kotym je v kontaktu, protože mu Koty s bráchou dost pomohli v začátku.

EDIT: Ptal jsem se ho na totho Tukyho a řekl mi, že neví, kdo je Tuky a že žádnou tuniku v dungu nikomu nebral... Jinak říkal, že se normálně bavil i s Isabelou od Vás a žádnej problém s ním neměl.

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2016 19:03:31 

Lary fary . trolak neresim stejen tak nejakou planetu jako je jupiter. dohledneme na tvoji vychovu.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC