[Pytlík]

Právě je pon 20. srp 2018 19:10:37

Všechny časy jsou v UTC

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Xan
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:03:58 

Zdravím vespolek, v UO světě jsem znám jako Xan. Začal jsem v roce 2007 na DP (guilda Brotherhood, čistě blue/frakce, jezdím na srazy, i když na DP už nikdo nehraje, na Endoru jsem začal dle registrace na foru prosinec 2010, ale dost jsem ještě hrál paralelně i to DP/andarku tehdy.
Na Endoru jsem začal rovnou u guildy Růže, navzdory názoru xy lidí, mě osobně přišli jako supr parta jak lidsky, tak podle mě i to pvm uměli, bohužel jsem je zastihl na konci éry, se zbytkem jsem skončil v rámci aliance u Husitů, jakože na výběr moc nebylo a pak následovala asi jedna ze dvou Endor pauz.
Na Endor jsem se vrátil v době velkého rozpadu guild a přecházení lidí, takže každý, koho jsem znal a stál podle mě za to, buď už nehrál, nebo byl každý v jiný guildě a tak jsem šel k Hordě, kde jsem doteď. Bohužel aktivita je na bodu mrazu a co sám na mapě, expit znova něco a ještě solo, toho už jsem si zažil až až.
Nejvíc mě baví pvp, ale to je na Endoru ta tam, takže asi nic, PK nevlastním a nikdy jsem neměl, na žádným shardu, nějak mi to nesedí a radší jsem vždy pk naháněl.
Nejvíc mě baví waři, a za ně se bez party moc vymyslet nedá.
Maina mám lvl 37 elfa Druida Cernd (master) (100 taming), nejvíc mě baví demorf, ale to málokdy někdo trpí v partě, takže klasika morf, jinak si s ním občas zajdu něco demorf poharvit, nedávno jsem si zkusil i chrt1 a zadařilo se až ke skavenům;)
Pak Paladin 31 Ajantis(expy skoro 34), Merc 30 Kagain Veteran, a pak nějaký lowky (lvl 20 herka, nekr, čorka, paladin, vše appre). Ekvipy nějaký jsou, nedisponuju 4 large socketama, ale 30+ a něco k tomu mi zatím vždy stačilo;)
Co se osobního života týče, je mi 28, jsem z Č. Budějovic, původem ale z Moravy, mám manželku už skoro 4 roky, jsem fízl(státní), ale nejsem svině :D.
Vzhledem ke službám/manželce/real životu se mi nejvíc daří logovat všední dny přes den, což je samosebou naprd:) ale sem tam, poslední dobou i několikrát do týdne i večer neomezeně.
Proč k vám? prý jste fajn parta normálních lidí a o to mi hlavně jde a snad je u vás i dost aktivních lidí a vždy by bylo s kým hrát.

edit: icq 621 171 516

Předmět příspěvku: Re: Xan
PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:10:09 

zdravim te kolego, kdepak slouzis?:)

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:12:04 

Ahoj,
zaujima ma jedna vec.
U nas je PvP takmer neexistujuca vec. Co spravis, ked vsetkych ludi omrzi hranie na cinskom Endore a vratia sa na ten nas a dajme tomu, ze vznikne daka moznost hrania ligy. Bude ta napriek tomu zaujimat clenstvo v cisto PvM guilde?

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:33:11 

lumia: čau, jsem z Č. Budějovic a i tady sloužím, oddělení hlídkové služby (už 8 let, ale od května jdu na obvod). A ty kde?

mirqo: čau, vzhledem k mým logovacím časům jsem stejně míjel 90% tw, dost často jsem nakonec pvpil v pidi partě nebo kolikrát solo vybíhal na pk nebo chodil na duely, tak se pro mě moc nezmění. Jestli máte v guildě nějakýho toho ligaře/pvpera, nebo někoho ochotný si sem tam vyběhnout, nebo jít arény, když by je zas lidi chodili, stačí mi to, obecně napříč uo shardama je online status na bodu mrazu a tím pádem nulový pvp, takže já už jsem se smířil s pvm a kdyžtak si to pvp najdu. Od vás by neměl aspo%n někdo o takový měnší spestření zájem? Když někam vlezu, nemám potřebu utíkat při prvním náznaku, že bych se někde mohl mít o trošičku líp.
Upřímně jsem uvažoval se k vám hlásit už dřív, když jsem šel k Hordě, ale u vás jsem nikoho neznal, resp. nevěděl, kdo u vás hraje, tak jsem šel někam za známejma jménama.

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:44:37 

za me mas plus za praci. jinak jsem to mel uplne stejne:) a odslouzene roky mame skoro stejny:)

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 16:58:44 
Administrátor

Proč chceš odejít z Hordy?

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 17:07:47 
Budovatel

hodněkrát jsem ho potkal při expení a expili jsme spolu, žádný podraz nic od něj :)

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 17:38:49 

aktivita nula, lidi s kterýma mě to bavilo už nelogují, šel jsem tam proto, že to byla kaktivní guilda plná lidí, tak vždy se našel aspoň někdo, s kým se dalo něco podniknout, což teď něhrozí. A x zbývajících lidí mě a nejen mě nevyhovuje, nebo jak to slušně napsat. I kdyby Horda vstala z popela, nemám důvod tam zůstávat.
Hlavně taky Horda za tu dobu, co tam jsem, nabrala xy lidí a většina tam jede sám na sebe a na krev. Já hledím pohodu, nechci žádnou křeč, já se smířil s tím, že nebudu mít 45 level a full miroš a na vrcholu pvp tabulky, kor když má takový anti pvp shaby chary, chci lognout Endor a TSko a v klidu si odpočinout a ne mít akorát chuť to vypnout a smazat:)

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 17:39:14 

lumia: a ty sloužíš kde simtě?

PříspěvekNapsal: sob 09. dub 2016 17:51:45 

hlidkova predtim a ted obvod hradec:)

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 10:10:46 
Administrátor

Kdyby jsme tě přijali, neměl bys problém opustit ligu a přestat hrát s bývalými spoluhráči?

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 11:29:43 

No v dnešní době bych s tím problém fakt už neměl. Trochu by mě to mrzelo, ale chápu, že jste tak trochu anti pvp guilda a chcete mít od toho klid i v dungu, což beru a leavnul bych ji, pokud byste na tom trvali.
Co se týče bývalých hráčů, nemám žádnou svoji úzkou harvící skupinku, které bych se nechtěl vzdát nebo tak. Vždy jsem se snažil expit/hrát s lidma jen z mapy. Spíš jde o to, jak moc doslovně to myslíš v tom smyslu, že když já loguju občas všední den dopoledne, na mapě nikdo, tak jestli by vám vadilo, že bych se možná přes icq s někým domluvil a něco podnikl. Ale to fakt jen, když by něbylo do čeho a s kým píchnout. Ale jak už jsem napsal, takovej okruh lidí stejně nemám a vždy se někdo našel v rámci guildy

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 18:06:23 
Administrátor

Nepřijali jsme Zukeho a kvůli tomu i někdo další stáhl přihlášku. Ty máš stále zájem?

PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2016 19:09:49 

Zuke je fajn, ale znám ho na rovinu hodně krátce, takže nejsem nijak s ním spojenej, takže jo, přihláška stále platí, co řeknu/napíšu, za tím si stojím, nejsem kam vítr, tam plášť

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 10:19:15 

jak dlouho hraješ s Hordou ?
v přihlášce píšeš jen že ses vrátil v období kdy se měnily guildy...

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 16:39:24 

No musl bych to nekde dohledat, protoze tehdy Horda nemela forum a psal jeste zadost Ralpymu a ten mi pak po celkem delsi dobe odpovedel, ze uz Hordu nevede, vse je jinak a ma to Blood na hrbu. Doma kouknu na screeny, mam tam screen nekde chvili po tom, co jsem zas zacal hrat, snad jsem jeste nebyl v Horde a nebo byl hodne kratce.
Nerikam, ze jsou mi vsichni v Horde ukradeni, ale ty svetle vyjimky jsou spis lidi, s kteryma jsem se uz driv potkal jinde a kdovi, jak to taky s nema dopadne do budoucna.
Nic uz samozrejme netrumfne starou guildu z DP, kde se zname i ze srazu real a navzdory nulovy aktivite porad poradame guild srazy s ucasti 20+ lidi. Do hordy jsem tehdy sel hlavne kvuli velkemu poctu aktivnich lidi v nadeji, ze i v "moje" casy tam nekoho potkam online, ale uprimne s nema bejt nekdy dung na ts... no byl jsem kolikrat rad, ze jsm tehdy nemohl mluvit (byt 1+1 se spici manzelkou hned vedle), a ze mam asi prupravu z prace dost veci ignorovat. Ale to uz se asi opakuju☺

edit: tak jsem našel ty screeny a 5.12.2014 jsem solo na mapě, 6.12.2014 už na Horďácký mapě, takže rok a kousek...tyjo to letí, fuj :D

PříspěvekNapsal: pon 11. dub 2016 19:09:25 
Guild Master

Přijat. Napiš mi na ICQ - 424188518

Fórum je zamknuté  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC